Функції, які виконують громадські радники

Дата: 30.10.2019 09:07
Кількість переглядів: 348

Громадський радник не замінює фахового юриста: не вирішує складних юридичних питань, не надає консультацій, не представляє інтереси клієнтів в судах. Втім, розуміє правові проблеми, може порадити алгоритм дії в тому чи іншому питанні, розуміє, як працюють органи місцевого самоврядування, вміє «прочитати» фінансовий документ або написати звернення.

Громадський радник знає, як працює система правосуддя, які існують провайдери правової допомоги, і розуміє, до якої інституції необхідно звернутись людям, щоб швидко і якісно отримати професійну правову послугу.

До громадських радників можуть звертатися за порадою та допомогою не лише окремі громадяни, але й представники місцевої влади, яким потрібні підказки у процесах реформування, децентралізації, комунікації тощо. Громадські радники можуть ініціювати та реалізовувати позитивні зміни в своїх містах та селах, отримати підтримку від держави та громади.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області