Що передбачає ініціатива Уряду #ЧеснаПлатіжка

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області нагадує: Уряд встановив граничні тарифи на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення та м. Київ на опалювальний сезон 2019/20 року. В містах обласного значення при наявності лічильника вартість 1 Гкал тепла не має перевищувати 1400 гривень. У разі відсутності приладів обліку - 35,21 гривні за 1 квадратний метр. Щодо гарячої води, максимальний тариф для населення затвердили на рівні 83,66 гривень за кубометр у квартирах рушникосушками та 75,74 гривень – в помешканнях без них.

Міністерство юстиції України на своєму сайті розмістило онлайн калькулятор розрахунку «чесної платіжки» - https://minjust.gov.ua/news/info/onlayn-kalkulyator-poslug. За його допомогою громадяни зможуть самостійно дізнатись, скільки коштів їм вдасться зекономити в порівнянні з тарифами, які діють зараз.

Тарифи на послуги постачання теплової енергії і гарячої води наберуть чинності з початку опалювального сезону 2019/20 року. Перерахунок має бути здійснений до 1 вересня 2019 року.

За більш детальними консультаціями та роз’ясненнями телефонуйте до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України. Юридичну консультацію та правовий захист ви також можете отримати у центрах та бюро надання правової допомоги по всій країні.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській облас