Коли мовчання - ворог. Що робити, якщо ви стали жертвою домашнього насильства

Насильство - це не лише фізичні вияви агресії. Насильство буває також психологічним, економічним, сексуальним.

Якщо ви зазнали будь-якого з видів насильства, основне правило - не мовчіть. Забезпечте собі безпечне місце перебування. Повідомте поліцію про вчинення насильства щодо себе. Якщо ви постраждали фізично, навіть якщо тілесні ушкодження не є очевидними, зверніться у травмпункт та розкажіть про побиття. Ступінь та тяжкість травм визначить експертиза.

Якщо насильство відбувалося в присутності дітей або щодо них, напишіть заяву в службу у справах дітей.

Зверніться а безкоштовною правовою допомогоюНомер Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги - 0800-213-103. Цілодобова безкоштовна Національна "гаряча лінія" із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації - 116-123.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області