До відома платників Шумського району

Дата: 25.06.2019 14:25

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області  повідомляє, що на виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» та листа Пенсійного фонду України від 12.12.2018 № 41904/03-20 проведено реорганізацію територіальних управлінь Пенсійного фонду України Тернопільської області  шляхом  приєднання  до  ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Тернопільській області  відкрито три доходних рахунки для перерахування платниками коштів.

Повідомляємо про нові банківськівські реквізити  :

Отримувач: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ  (46001, Майдан Волі,3,  м. Тернопіль.)

Код  ЄДРПОУ отримувача14035769

Банк отримувача : Філія — Тернопільське обласне управління АТ “ Ощадбанк”

МФО банку отримувача : 338545

Розрахункові рахунки:

№_256003070347 - для акумуляції страхових внесків від застрахованих осіб (1% -5%);

№_256013060347  - для акумуляції страхових внесків від підприємств, організацій і установ (4%,32% 42%);

256063010347 - для акумуляції коштів на загальнообовязкове державне пенсійне страхування.

25.06.2019 року

Головний спеціаліст відділу

забезпечення наповнення бюджету

фінансово – економічного управління                                                          Марія  Хмарна