Зберігаємо минуле, творимо сучасне заради майбутнього!

Дата: 27.02.2019 15:56

Фото без опису25 лютого 2019 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області відбулося відзначення Дня працівників органів державної реєстрації актів цивільного стану. Саме на долю працівників ДРАЦС покладено обов’язок зустріти нову Людину і вручити їй від імені держави перший документ свідоцтво про народження; іменем держави оголосити створення нової сім’ї при реєстрації шлюбу; зафіксувати усі етапи дорослого життя де є місце зміни цивільного статусу при припиненні шлюбу, зміні персональних даних; засвідчити реалії людства відійти у вічність. Найважливіші етапи людського життя проходять за участі людей цієї професії.

З привітальним словом до начальників, спеціалістів та ветеранів ДРАЦС звернулись: начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Вонс, заступник міського голови Тернополя Володимир Дідич, начальник Управління ДМС України в Тернопільській області Ярослав Давибіда та керівник Тернопільської філії ДП «НАІС» Володимир Петрук.

Під час урочистостей кращих працівників було нагороджено грамотами та цінними подарунками, а ветеранам вручено листи подяки.

Цей день є символом єдності поколінь і чудова нагода сказати слова подяки за відданість справі, працелюбність, мудрість. Адже працівник відділу ДРАЦС є не тільки професія, це є покликання.