ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА"

"ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА"

24.09.2018 року в Кременецькому об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області відбулось заняття у «Школі майбутнього пенсіонера» пов'язане з роз'ясненням питань пенсійного забезпечення.
Фахівці Фонду ознайомила майбутніх пенсіонерів з порядком та умовами призначення різних видів пенсій. Під час «уроку» розповіли  присутнім, які документи необхідні для призначення пенсій та роз’яснили про роботу Веб- порталу, який дає зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на майбутню пенсію.
Також «учні» отримали інформаційні буклети та дізнались про послугу смс-інформування, за допомогою якої Пенсійний фонд інформуватиме пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій, працівників – про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.

25.09.2018 року

Начальник Шумського відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій                                                       Омельчук Р.М.