ДЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

В м.Шумськ 21 вересня 2018 року фахівці Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області організували та провели День Пенсійного фонду.
             Працівники управління  надали консультації з різних питань пенсійного забезпечення. Розповіли, що пенсія залежить від трьох показників: зарплати працівника, стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії.
            Акцентували увагу, що починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають тільки ті особи, в яких страховий стаж буде не менше 25 років. Вимога до мінімального страхового стажу буде поступово збільшуватися, щороку на один рік.
            У ході спілкування представники Пенсійного фонду запропонували громадянам активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян що пропонує Фонд, зокрема, скористатися можливостями веб-порталу  Пенсійного фонду України, смс-інформування  для пенсіонерів. Також роздавали інформаційні листівки та буклети.

24.09.2018 року

Начальник Шумського відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій                                                       Омельчук Р.М.