Зустріч з працівниками ТОВ « Аграрія Шумськ»

Дата: 24.09.2018 11:22
Кількість переглядів: 292

Сьогодні працівниками  Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області   в  приміщенні  ТОВ « Аграрія Шумськ»  проінформовано працівників про те, що  лише офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу. Такі явища, як зарплата в “конвертах” та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну заробітну плату.

В ході спілкування працівники ознайомились з можливістю  отримання на веб - порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Що дозволяє контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються.