Кременецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує

Дата: 19.09.2018 15:32
Кількість переглядів: 388

Середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, визначена відповідно до постанови правління Пенсійного фонду України від 01.02.2008 № 4-4 «Про затвердження Порядку визначення показників середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» враховується для обчислення пенсії, за червень 2018 року становить 8727,05 грн., за липень 2018 року  - 7621,50 грн.

Начальник Шумського відділу

з питань призначення, перерахунку

та виплати пенсій                                                                     Р.М.Омельчук

19.09.2018