Погашення заборгованості ДВС Шумськ

Дата: 03.09.2018 09:55

Погашення заборгованості –

зарахування страхового стажу

Кременецьким об’єднаним управлінням ПФУ  проводиться систематична робота по наповненні бюджету. Так, одним з пріоритетних завдань є співпраця з органами ДВС, задля максимального стягнення заборгованості по платежах до ПФ та відповідно зарахування страхового стажу громадянам.

З метою повного та своєчасного виконання документів, працівники юридичного сектору Кременецького об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Тернопільської області  проводять  інвентаризацію виконавчих документів та переліку вчинених виконавчих дій щодо стягнення заборгованостей на користь Пенсійного фонду в Шумському відділі державної виконавчої служби  ГТУЮ в Тернопільській області

Проаналізовано роботу органів ДВС по стягненню коштів на користь ПФУ  протягом 8 місяців 2018 року. Так станом на 01.08.2018 року загальна сума заборгованості по Шумському районі становить 2776,7 тис.грн., в тому числі по страхових внесках 316,8 тис.грн.,  по відшкодуванню пільгових пенсій 2459,9 тис.грн..

Органи ПФУ спільно з Шумським відділом ДВС вживають усіх необхідних заходів для погашення даного боргу.