Кременецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує

Дата: 31.05.2018 09:01

На обліку по Шумському району станом на 01.05.2018 року перебувало 8422 пенсіонери. Середній розмір пенсії за травень 1782,06 грн.

Завершено виплату пенсій за травень 2018 року в повному обсязі. Через банківські установи виплачено 3375 особам, через поштові відділення зв’язку – 4942 особам. Виплачено 18 разових доручення недоотриманої пенсії та 43 разових доручення допомоги на поховання.

Проведено нарахування пенсій на червень 2018 року. Потреба на виплату пенсій у червні 2018 року становить 15365,92  тис. грн.

Заступник начальника Шумського відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій                                       Лірська Н.П. 30.05.2018