Зустріч з учнівською молоддю ДНЗ «Шумське професійно-технічне училище»

17 травня 2018

Спеціалістами Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області проведено зустріч з учнівською молоддю ДНЗ «Шумське професійно-технічне училище» з метою формування та вдосконалення обізнаності з основами пенсійного законодавства та утвердження у суспільстві позитивного іміджу органів Пенсійного фонду.

Під час зустрічі учні дізналися про функції органів Пенсійного фонду України, основні аспекти пенсійного законодавства, що таке пенсія, кому вона призначається і від чого залежить її розмір. Також спеціалісти об’єднаного  управління  розповіли про негативні наслідки отримання «тіньових» доходів, про залежність майбутньої пенсії від величини страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачуються внески до Пенсійного фонду.

В ході спілкування учні та викладачі ознайомились з процедурою реєстрації та переліком послуг, якими можна скористатися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Адміністрація  об’єднаного управління