Пане міністре, розкажіть, будь ласка, які документи мають бути в мене як у власника земельного паю сільськогосподарського призначення, і кому я маю право передавати свою землю в оренду? Іван Вернигора Перед тим, як підписувати договір оренди, Ви має

Дата: 12.04.2018 17:24

Кременецьке об’єднане  управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області  інформує :

Згідно пункту 9 частини першої статті 1 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» нотаріуси щокварталу, до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, подають до органів Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса звіт про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Постановою Кабінету міністрів від 28 березня 2018 року № 212 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 р. № 1740 і від 25 серпня 1999 р. № 1549» затверджено форму звіту про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, порядок їх подання.

Враховуючи положення статті 52 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» Постанова № 212 набирає чинності з дня її офіційного опублікування, а саме з 04 квітня 2018 року (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» № 65).

13.04.2018                                                          Адміністрація об’єднаного управління