До відома пенсіонерів!

Кременецьке обєднане управління Пенсаійного фонду України

Тернопільської області

Відповідно до абзацу 5 пункту 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 1 квітня 2018 року проведено перерахунок пенсій з урахуванням страхового стажу особам, які після призначення пенсії продовжували працювати. Даний перерахунок не застосовується для осіб, яким станом на 1 березня поточного року  на протязі 24 попередніх місяців було призначено чи проведено за заявою перерахунок відповідно до п.4 ст.42 вказаного Закону.

Перерахунок пенсії по Шумському відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій проведено 1601 пенсіонеру. Середній розмір підвищення становить 13,08 грн.

Завідувач сектору контролю за призначенням, перерахунком та виплатою пенсій  Шумського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Онофрійчук П.О.