«ГореБатько» прибирає узбіччя вулиць за несплату аліментів

Дата: 26.03.2018 10:10

Гусятинський районний суд засудив шістьох мешканців району до 120 годин виконання суспільно корисних робіт, які більш як рік не сплачували аліменти.

Працівниками Гусятинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області з 06 лютого цього року складено 26 протоколів про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 1831 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Перша із них постанова була винесена 05 березня, а вже 16 березня вона набрала законної сили.

Як йдеться в постанові суду чоловік заборгував виплати з аліментів більше як за півроку. У суді правопорушник провину визнав. Окрім 120 годин суспільно корисних робіт, боржник має сплатити судовий збір у розмірі 352,40 грн.

На виконання постанови суду з понеділка цього ж тижня #ГореБатько прибирає узбіччя вулиць, кладовище в селі Чабарівка Гусятинського району.

Нагадаємо, 06 лютого 2018 року вступив у дію закон про посилення захисту прав дитини, відповідно до якого, ті хто не платить аліменти три місяці, потрапляють до Єдиного реєстру боржників. За несплату аліментів понад шість місяців боржників позбавляють права виїзду за кордон, керування транспортним засобом, права користування зброєю, полювання на період, доки вони не погасять заборгованість перед дитиною.

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області